Náš tým se skládá ze zkušených sportovních poradců, servisních techniků a skvělých průvodců. Všechny spojuje láska ke sportu i nádherné krajině Krkonošského národního parku. Přečtěte si o nás více! FILOZOFIE FIRMY Cílem naší společnosti je poskytnout kvalitní sportovní servis všem návštěvníkům Pece pod Sněžkou a okolí. Na základě partnerské smlouvy se společností Intersport Austria.

SPotevren

FILOZOFIE FIRMY

Cílem naší společnosti je poskytnout kvalitní sportovní servis všem návštěvníkům Pece pod Sněžkou a okolí. Na základě partnerské smlouvy se společností Intersport Austria GmbH provozujeme letní i zimní půjčovnu sportovního vybavení Intersport Rent. Součástí je i cykloservis, kde si můžete nechat opravit nebo zkontrolovat svá kola. Na ploše 200 m2 jsme pro vás připravili také prodejnu značkových sportovních potřeb, oblečení a doplňků.

Nabízíme však mnohem širší služby: chceme, abyste si dovolenou v Peci pod Sněžkou opravdu užili. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku aktivit, ze kterých si určitě vyberete. Naši průvodci vás rádi seznámí se zajímavými památkami i turistickými trasami v okolí, vyzkoušet můžete i naše sportovní kurzy. Stavte se k nám pro radu ohledně aktuálního počasí nebo nejlepších výletních tras.

O TÝMU

Náš tým sportovních poradců a průvodců zná snad každou stezku v Krkonoších. V našich řadách najdete odborníky na turistiku, cyklistiku, sjezdové lyžování, skialpinismus i extrémní sporty. Máme mezi sebou i zkušené servisní techniky, kteří rádi zkontrolují a opraví vaše kola.

NasTym

NAŠI PARTNEŘI

Naši půjčovnu kol, elektrokol, lyží a skialpinistického vybavení provozujeme ve spolupráci s firmou Intersport. Oceňujeme její přátelský přístup a vysokou profesionalitu. Celý náš tým prošel jejím odborným školením v prodeji sportovního vybavení.

Sídlíme v přízemí nového apartmánového hotelu PECR. Využijte možnosti luxusního ubytování v moderních apartmánech. Součástí hotelu je také nejmodernější wellness centrum v Peci pod Sněžkou.

Tituly, které si můžete zakoupit na obchodě a se kterými spolupracujeme.

Magazín Snow

Lyžování prostě rozumí. Časopis Snow přináší články o lyžařských střediscích doma i v zahraničí, o technice lyžování, srovnání a představení lyžařského a vybavení, píše reportáže ze závodů jak tuzemských, tak zahraničních.
Nechybí pravidelné rubriky jako: lyžařská výbava, testy, přehledy, ceny, napínavé reportáže
atlasy lyžařských středisek atd.

Více na www.snow.cz

Časopis Outdoor

Specializuje se na stále více populární outdoorové aktivity. Je určen milovníkům dobrodružství v přírodě, kteří se nebojí se zkoušet nové věci, sportují a svůj volný čas nejraději tráví v přírodě. Dozvědět více se můžete o sezónních sportech, výbavě nechybí ani reportáže ze zajímavých výprav a expedic atd.
Za zmínku stojí i fakt, že je součástí edice magazínů Active SPORT vydavatelství MOTOR-PRESSE BOHEMIA s.r.o., které mají společnou vysokou kvalitu jak redakční, tak grafickou a obsahově částečně těží z licencí od silných zahraničních partnerů.

Více na www.active-sport.cz

Časopis Bike – Peloton

Rovněž patří do již zmíněné edice magazínů Active SPORT.
BIKE – Peloton jak již samotný název napovídá první řadě určen cyklistům, tudíž obsah tvoří zajímavé články z cyklistického prostředí. Nabízí exkluzivní srovnávací testy ze světa horské, ale i silniční cyklistiky podpořené laboratorními zkouškami, unikátní cestopisy ze všech koutů světa, novinky, špičkové fotografie a další materiály přesahující hranice České republiky.

Mezi pravidelné rubriky dále patří testy, lokality, cestopisy, technika, novinky, téma, rozhovor, know-how a zdraví. Předplatné tohoto časopisu můžeme všem milovníkům cyklistiky vřele doporučit.

Více na www.active-sport.cz

 


Informace o společnosti

SPORT PEC s.r.o. | Úplný výpis z obchodního rejstříku
Pec pod Sněžkou 344, Pec pod Sněžkou 542 21
Spisová značka: C 223674 vedená u Městského soudu v Praze.
IČO: 02778271