Mecca outdoorových sportů  –  INTERSPORT PEC

Náš obchod naleznete v oblíbeném zimním středisku Pec pod Sněžkou v přízemí hotelu PECR.

Na ploše dvou set šedesáti metrů (z čehož je obchod 190 m² a půjčovna 70 m²) najdete veškeré sportovní vybavení, které budete na toulkách Krkonošemi potřebovat. Moderní vzdušný prostor – to je společný jmenovatel našeho obchodu, který je aktuálně naplněn především letním vybavením.

Elektrokola a kola SCOTT, běžecké boty a oblečení Salomon, vybavení od značek The North Face, Craft, McKINLEY, Columbia, Icebreaker atd. kamery a doplňky GoPro, , boty Mamut, Salewa, Adidas, Merell a další, oblečení Roxy, Quicksilver, batohy Deuter, Lowe alpine, Scott, Coleman a další, Cykloobleceni Castelli, Silvini, helmy Met, Scott, Giro, doplňky Topeak, Blackburn, Zefal a další plus sportovní výživa Nutrend.

Skialpy značky SCOTT a sjezdové lyže Völkl Vám také rádi zapůjčíme, vše můžete otestovat.

Užijte si Krkonoše bezpečně a aktivně s INTERSPORT PEC.

Naše motto:

„Jak mohu vědět, že to neumím, když jsem to ještě nezkusil“

KDE NÁS NAJDETE

Sídlíme na adrese Pec pod Sněžkou 344, 542 21 v přízemí apartmánového hotelu PECR. Po příjezdu do Pece nás hned uvidíte po pravé straně silnice.

 

NÁŠ TÝM

Věnovat se vám bude zkušený tým odborníků na prodej sportovního vybavení i výuku sportů, které nabízíme. Všichni naši pracovníci prošli vzdělávacím kurzem pod vedením našeho partnera a předního prodejce sportovního zboží firmy Intersport. Přečtěte si o nás více!

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Po -Ne – 09:00 – 18:00

 

sportovni-potreby-clanek

Užijte si sportování v Krkonoších a nezapomeňte na kvalitní sportovní vybavení a další sportovní potřeby. V prodejně Sport Pec pořídíte veškeré sportovní potřeby, ochranné pomůcky i oblečení. Vybavení pro zimní i letní sporty vám rádi půjčíme v naší půjčovně. Nevíte si rady? Pomůžeme vám s výběrem.

Celý článek »